חברת myinspire מובילה בתחום הנגישות, בנייה, אחסון ושדרוג אתרים, חברתנו הוקמה בשנת 2009 מתוך הבנה כי רשת האינטרנט מהווה חלק בלתי נפרד מחייהם של כל בני האדם, לרבות אנשים עם מוגבלויות ומטרתנו היא לאפשר למספר גדול ככל האפשר של אנשים עם מוגבלות לבצע פעולות יומיומיות המתבצעות באתרי אינטרנט, כגון: קניות, השכלה, בידור, ביצוע פעולות בחשבונות כספים, שירותי בריאות ועוד. 

באוקטובר 2017 התקבל תיקון לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, התשנ"ח – 1998,

הוא "פרק הנגישות". על פי "פרק הנגישות", החוק אומר כי על כל מקום ציבורי וכל שירות ציבורי חייבים להיות נגישים לאנשים עם כל סוגי המוגבלויות.

במסגרת חובת הנגישות חלה גם חובה לספק, בין היתר, מידע נגיש לציבור (סעיף 19י לחוק).

תקנה הנגזרת מן החוק בנוגע לנגישות טכנולוגית מחייבת כל אתר בישראל בנגישות  ברמה A עד   AAA – בהתאם להשתייכותו הסקטוריאלית ולהיקף העסקי.

אתר אינטרנט מונגש לפי תקנות הנגישות לשירות הוא אתר שבו בוצעו התאמות לפי תקן ישראלי 5568, המהווה אימוץ של תקנות בינלאומיות ומאפשר לבעלי מוגבלויות שונות ליהנות מהמידע האינטרנטי.

אנו מספקים ללקוחותינו שירותי בניית אתרי תוכן, אחסון, שדרוג ונגישות. עוד תוכלו למצוא מגוון פתרונות לכל הקשור שירותי עיצוב אתרים, קידום אתרים במנועי חיפוש, ממשקים למערכות מידע, בניית אתרי סחר- חנות אונליין, בניית אתרי וורדפרס, תחזוקה לאתרי אינטרנט, ייעוץ עסקי ועוד הן לעסקים קטנים ועד לאתרים מסחריים גדולים. ואי ספק כי, לקוחותינו נהנים מפתרונות אינטרנט המותאמים באופן אישי לרצונותיהם. ל לקוחותינו איכותיים במגוון פלטפורמות, המותאמים באופן אישי לדרישותיהם

בנוסף, אנו מספקים שירותי הנגשת קיבציי PDF מכל הסוגים, זאת מתוך הבנה כי גם קבצים אלו חייבים על פי החוק להיות נגישים עבור אנשים עם מוגבלויות. בין סוגי המסמכים אותם אנו מנגישים: 

  • מסמכי דיווח לבורסה
  • מסמכים משפטיים
  • קטלוגים

 

אצלנו ב myinspire חבילת השירותים כוללת עיצוב אתרים, קידום אתרים במנועי חיפוש (SEO)  ניהול קמפיינים(PPC), העלאת תכנים, גיבויים, תחזוקה, אירוח אתרים, אבטחת מידע, סליקה מקוונת, ממשקים למערכות ניהול והנהלת חשבונות ועוד.

אנו רואים את הצלחת לקוחותינו כהצלחתנו שלנו, אנו דואגים להדריך את לקוחותינו ומספקים תשובות לשאלות במהלך הדרך, כך שאתם לא לבד! אנו רואים את עצמנו מחויבים לאיכות, שירות ותפעול עד לפרטים הקטנים.