בניית אתרי מכירות

מערכת ניהול אתר חכמה מאפשרת לאתרי המכירות מגוון רחב של אפשרויות חיוניות וייחודיות, היא מבטיחה את הרכישה ואף את הגדלתה באמצעות ניהול נכון של המערכת ואין להסתמך בתליית תקוות למכירות רק בהעלאת האתר לאוויר.

ראשית, יש להבין את מכלול הגורמים הדרושים להצלחת האתר וישנם מאפיינים בולטים כמוצרים ייחודיים אשר לא ניתן להשיגם בחנות אחרת או מחירים אטרקטיביים לקונה, המטרה היא להביא את המוצר שלכם לתודעה בדרך ייחודית, דרך שתתפוס את עינו של הלקוח, תסקרן אותו במוצרים או בעלויות שוות וחשוב יותר מכך…. תגרום לו לחזור אל האתר של החנות שלכם שוב. חשוב לבנות אסטרטגיה מקצועית, תיכנון נכון עד לפרטי פרטים, לחשוב על מטרות העסק ולהתמקד להשיגן בצורה הטובה ביותר. לרוב בעלי העסק מעוניינים שהאתר יעלה מוקדם ככל האפשר ובדרך כלל הביקוש הוא ל"משהו דומה" לאתר שהם ראו ופחות מקורי. על כן- יש להתחיל לעבוד על אפיון האתר, מה הוא מכיל? מה המסר שאותו אנו רוצים להעביר ללקוח? איך הלקוח רואה את האתר מעוצב? להפוך אותו לשונה מהמוכר, נושא הלוגו, סלוגן העסק, בחירת צבעים, טקסטים וכמובן לא לשכוח את הפרטים החיוניים כגון הנגשה וכל הקשור בקידום האתר הכוללים שירות לקוחות איכותי, מקצועיות וקהל יעד עבורו אתם משווקים את המוצר. יש לדאוג מקסום מירבי של האתר כבר בשלב ההתחלתי ורמת החשיבות לשילוב המסרים ושפת המותג באתר, הבחירה בתוכן אותו אנו רוצים להעביר, מיקום הכפתורים ובדיקת חווית המשתמש.

העבודה מאחורי הקלעים

כאשר מקימים אתר חשוב לזכור שישנם אנשים מקצועיים הלוקחים חלק בבנייה, ישנם מתכנתים, צוות קופירייטינג וכתיבה, מעצבים, מתרגמים, צוות הדואג לכל נושא הסליקה אחסון האתר, ועוד. כך שלהקמת אתר בצורה הטובה ביותר יש צורך בצוות שיודע לעשות זאת לא פחות ממושלם.

לאחר כל זאת, ולפני שנתחיל לראות תוצאות, עלינו להתחיל לפרסם במקומות פרסומיים ושיווקיים כגון: קידום אורגני בגוגל, לדאוג למילות מפתח נכונות ודפי נחיתה באמצעות גוגל אדס ופרסום ברשתות החברתיות.

מה קורה לאחר שסיימנו להקים את האתר?

הסיכויים שנצליח להשיג תוצאות טובות יותר בקידום האתר, ולאחר שבשלב התכנון ידענו שנגיע למקום הזה, והטמענו את ההתייחסות הטכנית והמקצועית כבר בשלב הראשון, הם מצוינים, כמו כל דבר שאנו עושים בצורה המקצועית ביותר שאפשר, זה מביא תוצאות. לאחר שסיימנו לבנות את האתר, אנחנו פונים לאפיקים פרסומים ושיווקיים כגון קידום אורגני בגוגל, פרסום דפי נחיתה באמצעות גוגל אדס, וכלים נוספים ברשתות החברתיות, על מנת לקדם את המותג.

 אצלנו ב webaccessible אנו נבנה עבורך את אתר החנות בדיוק לפי האופי המיוחד של העסק והחזון שלך לגביו. נתחיל באפיון האתר, נשמע וניישם את צרכיי העסק, נדאג לשיווק דיגיטלי הכולל בין השאר הקמת אתר וורדפרס (מאוד ידיודית למשתמש וגם מאפשרת קידום אורגני בגוגל) ועיצוב פרטני בהתאם לצרכי המיתוג של בית העסק.

לפרטים נוספים והזמנות צרו עימנו קשר או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.