מי אנחנו?!

חברת My inspire  נגישות אתרים הוקמה מתוך ההבנה כי רשת האינטרנט מהווה חלק בלתי נפרד מחייהם של כל בני האדם ולכולם צריכה להיות גישה נגישה לכלי שימושי זה, לרבות אנשים עם מוגבלות.

מטרתנו היא לאפשר למספר גדול ככל האפשר של אנשים בעלי מוגבלות לבצע פעולות יומיומיות המתבצעות באתרי אינטרנט, כגון: קניות באינטרנט, רכישת השכלה וידע אישי, בידור והנאה, ביצוע פעולות בחשבונות כספים, קבלת שירותי בריאות ועוד.  מטרה זו תושג רק כאשר כל אתרי האינטרנט יהיו מונגשים לפי תקן ברמה AA, אשר כולל בתוכו את כל המאפיינים של תקן רמה AA

אתרים מונגשים, לכולם

 My inspire  נגישות אתרים מנגישה אתרי אינטרנט עבור כל סוגי הגולשים עם מוגבלות, כגון : מוגבלות ראייה, גולשים עם מוגבלות פיזית, גולשים עם מוגבלות שכלית קוגנטיבית ומוגבלויות אחרות נוספות. אנו יודעים להנגיש את האתר בצורה הנכונה והמקובלת על פי חוק, על מנת שההנגשה תוכל לשרת כל סוג מוגבלות שהיא. ההנגשה מתבצעת בכל האספקים של האתר, לדוגמא: מבנה טקסטים וכותרות בעמודי האתר, צבעים וגדלים, עיצוב ונראות האתר, חלופות לוידאו/אודיו, תפעול האתר מעכבר/מקלדת, ALT TAG   לתמונות ועוד.

יועצי נגישות ומתכנתים המובילים בישראל בהנגשת אתרי אינטרנט

לחברת My inspire  נגישות אתרים נסיון רב שנים בהנגשת אתרים בכל הרמות, אשר מתבצע על ידי יועצי נגישות ומתכנתים מומחים בהנגשת אתרים לאנשים עם מוגבלות.

יועצי הנגישות של My inspire  נגישות אתרים בעלי היכרות מעמיקה ביותר עם כלל התחומים בעולמות הנגישות, החל מנגישות מסמכים וכלה בגישות מסעדות, חנויות ומקומות ציבוריים. יועצינו בקיאים בחוקי הנגישות בישראל ומציעים שירותי ייעוץ והטעמה של אתרים מונגשים לכל בעל אתר אינטרנט שרוצה לעמוד בתנאים הנדרשים על פי חוק הנגשה של אתרי אינטרנט ואפליקציות (דצמבר 2013, הנגשת אתרי אינטרט סעיף 35).

חשיבות הנגשת אתרים לאנשים עם מוגבלות

כאשר אתם מנגישים את אתר האינטרנט שלכם, לא רק שאתם עומדים בדרישות החקיקה ותקנות הנגישות ומוגנים מקבלת תביעה, אתם גם חושפים את האתר שלכם לכמות גולשים גדולה יותר, אשר בתוכם אנשים עם מוגבלות. בנוסף, My inspire  נגישות אתרים, רואה בהנגשת אתר אינטרנט כאחריות חברתית בכך שמאפשרת שוויון זכויות והזדמנויות לאנשים עם מוגבלות.

אם יש לכם אתר אינטרנט קיים או בבנייה ואתם לא בטוחים אם הוא מונגש בצורה נכונה, או שהוא לא מונגש כלל, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם המומחים שלנו לקבלת הייעוץ מקצועי ואדיב.